Nasz personel – poznaj nas

Honorata Bugaj-Antoniak
mgr kosmetolog / wizażysta - właściciel gabinetu

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Farmaceutycznym kierunek kosmetologia. Absolwentka rocznej szkoły makijażu BEAUTY ART w Poznaniu. Wykładowca kosmetologii praktycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach oraz seminariach z zakresu kosmetologii medycznej. Specjalizacje zawodowe : zabiegi pielęgnacyjne twarzy, terapie łączone, medyczne zabiegi eksfoliacyjne, microblading brwi.

Aleksandra Apelt
mgr kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły, Zdrowia i Urody Anieli Goc w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz seminariach z zakresu kosmetologii medycznej. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, terapiach anti – aging oraz w terapiach łączonych. Specjalista doboru pielęgnacji domowej i gabinetowej.

 

Monika Bąbka
mgr kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody Anieli Goc w Poznaniu, specjalizacja anti – aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w seminariach, szkoleniach z zakresu kosmetologii medycznej. Specjalizacje zawodowe: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja oprawy oczu, dłoni oraz stóp. Specjalista doboru pielęgnacji domowej i gabinetowej.

Andżelika Antosik
dyplomowana stylistka rzęs

Absolwentka prestiżowych szkoleń z zakresu stylizacji rzęs renomowanych firm tj.: Secret Lashes, Star Lash Academy oraz Secret By Zofia Jasińska. Zajmuje się profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs metodami : 1:1. 2D, 3D oraz 4D-8D.

Ewa Byczkowska
kosmetolog

Specjalista w dziedzinie depilacji laserowej systemem Light Sheer.

Aleksandra Frątczak
lek. med. estetycznej

Ukończyła poznański Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego. Dopełnieniem jej edukacji akademickiej są Studia Podyplomowe „Medycyna estetyczna” na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł lekarza Medycyny Estetycznej. Uważa, że medycyna estetyczna jest na tyle szybko rozwijającą się dziedziną, że uczestnictwo w szkoleniach, seminariach czy kongresach to podstawa rozwoju. Właśnie dlatego chętnie bierze udział w branżowych spotkaniach, z których pozyskane umiejętności wdraża w codziennej pracy z Pacjentami. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a także Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Głównym obszarem zainteresowań naukowych jest profilaktyka przeciwstarzeniowa.